Company with quality system certified by SGS ISO 9001/2008


J&R grupp

J&R grupp, mis ühendab erinevaid ettevõtteid Euroopas, asutati ühte Läti kaunimasse linna – Siguldasse, kus asub praegu ka grupi peakontor, müügikeskus, laod ning montaažikeskus. J&R Gupp on kiiresti kasvav ettevõte, mis vastab rahvusvahelisele kvaliteedisertifikaadile ISO 9001:2008 ja mis suurendab iga aastaga oma käivet ja pakub toodangut ja teenuseid mitte ainult Lätis, vaid ka Leedus, Eestis, Venemaal, Valgevenes, Serbias ja Tšehhis.

Meie põhitegevus on kõrgeima kvaliteediga hüdrauliline varustus kommertsveokitele ja kõrgeima kvaliteedi varustus ehitus – ja tööstusseadmetele. Me ei ole sellist töösuunda valinud juhuslikult, vaid teadlikult ja hoolikalt uurides ja analüüsides turutingimusi, meie professionaalset suutlikkust ja tuleviku perspektiive.

Baltimaa ja Euroopa on meie turg.

J&R grupp on globaalne ettevõte, mis müüb, paigaldab ja loob kõige erinevamaid lahendusi kommertskaubikute alal, samuti müüb, üürib välja ja teenindab ehitusseadmeid ja tarnib tööstusseadmeid. See ei ole mitte ainult suur au teha iga päev koostööd parimate kaubandus, ehitus- ja tööstussektori esindajatega, vaid ka suur vastutus iga transporditud veose, ehitatud ehitise ja silla eest, just sellepärast on meie moto: Teie partner kommertskaubikute – ja ehitustöödes.

J&R grupp on valmis edasiseks arenguks investeerides juba praegu uutesse tehnoloogiatesse ning muidugi uutesse energilistesse ja haritud töötajatesse.

Oma optimistiliku nägemusega oleme kindlad oma valmiduses meie tulevikuks ja juba praegu oleme valmis võtma endale kõige suuremat vastutust meile usaldatud töö eest.

J&R Grupp– tulevikuks valmis!

Ofisa bilde Ofisa bilde Ofisa bilde Ofisa bilde

SIA J&R Gruppa. Kõik õigused kaitstud. © 2012 – 2014